Nomaina "Rīgas namu pārvaldnieka" vadību

"Rīgas namu pārvaldnieks" valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.
"Rīgas namu pārvaldnieks" valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Rīga, 16.okt., LETA. SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kādreizējais SIA "Latio Namsaimnieks" vadītājs Aivars Gontarevs, bet otru vakanto valdes locekļa vietu ieņems Ardis Pāvilsons, aģentūra LETA noskaidroja pilsētas domē.

Gontarevs amatā nomainīs pašreizējo RNP vadītāju Ivo Leci.

Kā skaidroja domē, Gontarevam ir augstākā izglītība nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā, kā arī divi maģistra grādi - tieslietās un uzņēmējdarbības vadībā. Līdz šim viņš ir strādājis kā valdes priekšsēdētājs SIA "Latio Namsaimnieks", bijis priekšsēdētāja padomnieks stratēģisko pakalpojumu attīstības jautājumos SIA "Latio" un valdes loceklis uzņēmumos "Topo7" un "Metrum", kā arī darbojies kā jurists.

Savukārt Pāvilsonam darba pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā ir kopš 2007.gada. Viņš bijis valdes loceklis SIA "CS Komercserviss" un SIA "Labo namu aģentūra", dzīvojamo namu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs uzņēmuma "Civinity" Latvijas grupas uzņēmumos, kā arī dzīvojamo ēku pārvaldīšanas nodaļas vadītājs AS "Hausmaster".

Abi jaunievēlētie RNP valdes locekļi apliecināja, ka amatus citos uzņēmumos atstās.

Kā ziņots, kopumā uz šīm vakancēm tika saņemti 28 pieteikumi, no kuriem 20 atbilda amata pretendentiem izvirzītajām prasībām.

Kopš 2015.gada RNP valde sastāvēja no trīs pārstāvjiem - Ivo Leča, Ivetas Zalānes un Ingas Bulgarinas.