Banner 980x90

Precizitātei biznesā ir nozīme

Svaru izmantošana tirdzniecībā ir būtiska, lai nodrošinātu pareizu preču masas noteikšanu un godīgu darījumu noslēgšanu. Tas ir svarīgi ne tikai pircējam, kas vēlas iegūt precīzu preces apjomu, par ko ir veikta samaksa, bet arī pārdevējam, lai neveidotos preču iztrūkumi un bizness nestu peļņu, nevis zaudējumus. 

Svaru sistēmas tiek izmantotas ne tikai mazumtirdzniecībā, bet arī citās nozarēs, piemēram, lauksaimniecībā, farmācijā un ražošanā. Ir svarīgi iegādāties kvalitatīvus un verificētus svarus, jo neprecīzi svari var izjaukt produkta receptūru, tā rezultātā uzņēmums saražos nekvalitatīvu produktu, un to nāksies mest ārā. Izvēloties svarus, obligāti ir jāpārliecinās, ka to piegādātājam ir pieredze un zināšanas šajā jomā, kā arī tiks nodrošināta ne tikai svaru piegāde un uzstādīšana, bet arī serviss un operatīvs svaru remonts. 

Svari tieši jūsu uzņēmuma specifikai 

Ir svarīgi, lai jums tiktu piegādāti svari, kas atbilst visām ražošanas procesa prasībām, tādēļ mūsu speciālisti vienmēr uzklausa klientus un palīdz izvēlēties piemērotākos svarus tieši jūsu uzņēmuma specifikai. EST TEHNOLOĢIJAS piedāvā svarus un svēršanas sistēmas mājsaimniecībām, lauksaimniecībai, lopkopībai, zinātnei, veselības aprūpei, rūpniecībai, kravu pārvadājumiem, tirdzniecībai, veterinārijai un daudzām citām nozarēm. Mūsu klienti var iegādāties gan augstas precizitātes svarus, kas paredzēti lietošanai laboratorijās, gan elektroniskos fasēšanas svarus ražojošiem uzņēmumiem, elektroniskos galda svarus mazumtirdzniecībai un pat uzbraucamos auto svarus, kas palīdzēs noteikt kravas pašmasu tādās nozarēs kā lauksaimniecība un mežizstrāde. 

Nereti gadās, ka klientam nepietiek ar vienu svaru veidu un ir nepieciešams sakomplektēt vairākas svaru sistēmas, lai nodrošinātu precīzu darbu visos ražošanas posmos. Arī šādos gadījumos mēs palīdzam klientiem izvēlēties piemērotākos risinājumus, kā arī veicam svaru piegādi, uzstādīšanu un verificēšanu. 

Piegādāsim visā Latvijas teritorijā

Mēs saprotam, ka laiks ir nauda, tādēļ strādājam pie tā, lai maksimāli īsā termiņā veiktu pasūtīto precu piegādes. Pēc pasūtījuma apmaksas mēs nodrošinām preču piegādi 1–2 darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā – piegādes cena tiek aprēķināta, vadoties pēc preces cenas un piegādes vietas. 

Klientu ērtībai arī piedāvājam bezmaksas preču izņemšanu EST TEHNOLOĢIJAS birojā Rīgā. Mēs piedāvājam ne tikai ātru piegādi, bet arī operatīvu svaru remontu, ļaujot jums pēc iespējas ātrāk atjaunot ražošanas procesu. 

 

Ja vēlaties iegūt uzticamu sadarbības partneri – izvēlieties EST TEHNOLOĢIJAS!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)