Profesionāli šampūni par labām cenām

Frizieru iecienīti profesionāli šampūni ir pieejami lietošanai mājās ikvienam. Tos par lieliskām cenām var iegādāties interneta veikalā Salonline.lv, kas ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču sortimentā pieejams visplašākais skaistumkopšanas produktu klāsts, tajā skaitā arī šampūni un citi produkti matu kopšanai ikdienā, matu veidošanai un krāsošanai. Sortimentā ir šampūni no tādiem zīmoliem kā Biosilk, CHI Haircare, Alfaparf Milano, Alterna, LAKMÉ Cosmetics, KEUNE, Nook un daudziem citiem. 

Kāpēc šampūna izvēle ir būtiska
Mazgāšana ar šampūnu ir pats matu kopšanas minimums, kas šķiet tik ikdienišķs, ka īpaši pat nepievēršam tam uzmanību. Tomēr tam, kādu šampūnu lietojam un kā veicam pašu mazgāšanas procesu, ir liela ietekme uz matu veselību un izskatu. Kvalitatīvs šampūns ir būtisks skaistumkopšanas produkts, kurā vērts ieguldīt līdzekļus, lai nodrošinātu matiem individuālu un pielāgotu kopšanu. 

Šampūna sastāvā ir attīrošas vielas, kas atbrīvo matus un galvas ādu no netīrumiem, eļļas un atmirušās ādas, kā arī likvidē nepatīkamu aromātu. Vislabāk, ja šampūna sastāvs ir saudzīgs un nesatur sulfātus, parabēnus un citas vielas, kas var kairināt ādu un uzsūkties organismā, kaitējot veselībai. Tāpat šampūna izvēlē jāvadās pēc savu matu tipa un stāvokļa, ne visi šampūni piemēroti katriem matiem. Būtiski atrast saviem matiem piemērotāko produktu, kas nodrošinās teicamu kopšanu.

Kā pareizi mazgāt matus
Daudzi nemaz nezina, ka pieļauj kļūdas matu mazgāšanas procesā, kas nodara pāri matu veselībai un izskatam. Tāpēc esam apkopojuši dažus ieteikumus, kā matus mazgāt pareizi.

  • Silts ūdens. Matu mazgāšanai nevajadzētu izvēlēties pārāk karstu ūdeni, bet pietiekami siltu, lai tas izskalotu matos esošos veidošanas līdzekļus – laku, vasku, putas. Pārāk karsts ūdens bojā matus un nomazgā to dabīgo aizsargslāni, liekot tiem atkal ātrāk taukoties.
  • Samitrināšana visā matu garumā. Ļaujiet matiem visā garumā uzsūkt ūdeni un pilnībā samitrināties. Lai ūdens brīvi tek pār matiem.
  • Nedaudz šampūna. Tad var ielikt matos nelielu daudzumu šampūna, kas atkarīgs no matu garuma un biezuma. Pārāk daudz šampūna radīs apjomīgas putas, kuras būs grūti izskalot. Tas var nevajadzīgi sausināt matus. Nav vajadzības šampūnu likt divreiz, ja vien matos nav daudz lakas un citu līdzekļu vai tie ir nemazgāti ļoti ilgi.
  • Mazgāšana ar masējošām kustībām no priekšas uz aizmuguri. Pati mazgāšana jāveic no matu saknēm un priekšdaļas uz pakausi un matu galiem. Tas jādara ar maigām, masējošām kustībām, neizmantojot nagus, jo tas var traumēt galvas ādu.
  • Skalošana ar vēsāku ūdeni. Pēc šampūna izskalošanas var ielikt kondicionieri, balzamu vai matu masku. Skalošana jāveic ar vēsāku ūdeni, tas noslēgs un nogludinās matus.
  • Maiga nosusināšana ar dvieli. Beigās mati jānosusina ar dvieli, tos nedrīkst berzēt. Pietiks vienkārši aplikt dvieli un nospiest tajā lieko mitrumu.

Salonline.lv – šampūni katram matu tipam un problemātikai
Salonline.lv produktu klāstā ir pieejami šampūni matu augšanai, matu izkrišanai, pret blaugznām un daudzi citi. Sortimentā ir tikai profesionāla matu kosmētika, kuras sastāvs ir pārbaudīts un efektīvs cīņā ar galvas ādas un matu problēmām. Sev piemērotu un efektīvu līdzekli atradīs arī tie, kuri cieš no galvas ādas psoriāzes un seboreiskā dermatīta. Pieejami arī šampūni, kas piemēroti lietošanai bērniem. Visos produktos apvienots pats labākais, ko piedāvā daba, zinātne un skaistumkopšana, radot patiešām vērtīgus produktus, kas spēj apmierināt vēlmi pēc efektīvas un tajā pašā laikā saudzējošas un kopjošas iedarbības uz matiem un galvas ādu.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu