"Maxima Latvija" komandai pievienojas Evita Januškeviča

Publicitātes foto
Publicitātes foto

"Maxima Latvija" vadības komandai pievienojusies Evita Januškeviča, kas pildīs uzņēmuma finanšu vadītājas (Chief Financial Officer) pienākumus, pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja uzņēmumā.

"Maxima Grupe" ietvaros visiem uzņēmumiem, tai skaitā, "Maxima Latvija", tika izveidota vienota struktūra, paredzot amatu – finanšu vadītājs (Chief Financial Officer), kura atbildībā ir plānošanas, analīzes un finanšu resursu departaments, grāmatvedības un IT departamenti. Latvijā finanšu vadītājas pienākumi uzticēti Evitai Januškevičai.

"Veikali "Maxima" mūsu valstī ir zināmi teju ikvienam, jo "Maxima Latvija" 150 veikalos katru dienu pēc ikdienas pirkumiem dodas teju 300 tūkstoši iedzīvotāji. Tāpat uzņēmums ar 8000 darbiniekiem ir lielākais privātais darba devējs valstī, kā arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem. Redzu, ka uzņēmums ir uzņēmis pareizo kursu, tādēļ esmu pārliecināta, ka ar savu pieredzi spēšu sniegt ievērojamu ieguldījumu uzņēmuma ilgtermiņa attīstībā," norāda "Maxima Latvija" jaunā finanšu vadītāja Evita Januškeviča.

"Kā finanšu jomas pārstāve, Evita Januškeviča ir pierādījusi savu profesionalitāti, tādēļ esam priecīgi un novērtējam, ka tieši viņa ir pievienojusies mūsu komandai, lai kopīgi sasniegtu vēl augstākus mērķus," stāsta "Maxima Latvija" vadītājs Andris Vilcmeiers.

"Maxima Latvija" augstākās vadības komanda šobrīd ir pilnībā nokomplektēta un to pārstāv četri cilvēki – Andris Vilcmeiers, "Maxima Latvija" vadītājs, Viktors Troicins, "Maxima Latvija" komercdirektors, Kristīne Āboltiņa, "Maxima Latvija" operacionālā vadītāja, un Evita Januškeviča, "Maxima Latvija" finanšu vadītāja.

Evita Januškeviča iepriekš bijusi starptautiska finanšu grupas "Marginalen" Baltijas reģiona finanšu direktore. Pirms tam kā finanšu vadītāja Baltijas valstīs strādājusi alkoholisko dzērienu ražošanas, izplatīšanas un mazumtirdzniecības grupā "SPI Group". Vēl pirms tam darbojusies valsts sektorā - Finanšu ministrijā vadījusi Fiskālās politikas departamentu. Tāpat bijusi būvmateriālu tirdzniecības uzņēmuma "Nelss" finanšu direktore, bet karjeras pirmsākumos strādājusi starptautiskā auditorkompānijā "PricewaterhouseCoopers". Evita Januškeviča ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu ekonomikā un biznesa administrācijā Rīgas Ekonomikas Augstskolā, kā arī otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību tiesību zinātnēs un maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē.