Banner 980x90

"Tekateh", SIA - elektroinstrumenti, Crown Professional elektroinstrumenti, DWT elektroinstrumenti

Lai atvieglotu gan ikdienā, gan profesionālos nolūkos veicamos darbus, būtiski var palīdzēt elektroinstrumenti, jo ar tiem dažāda tipa uzdevumi ir paveicami ātrāk, bez liekas piepūles un kvalitatīvāk. Runājot par elektroinstrumentu izmantošanas galvenajām priekšrocībām, iespējams, pati būtiskā ir to lielais ātrums.

Elektroinstrumenti

Lai atvieglotu gan ikdienā, gan profesionālos nolūkos veicamos darbus, būtiski var palīdzēt elektroinstrumenti, jo ar tiem dažāda tipa uzdevumi ir paveicami ātrāk, bez liekas piepūles un kvalitatīvāk. Runājot par elektroinstrumentu izmantošanas galvenajām priekšrocībām, iespējams, pati būtiskā ir to lielais ātrums. Piemēram, skrūvju ieskrūvēšana cietā materiālā ar rokas instrumentiem ir grūts un laikietilpīgs pasākums, kamēr elektroinstruments šo uzdevumu var veikt vienā mirklī. Elektroinstrumentu izvēlē ieteicams ņemt vērā vairākus būtiskus faktorus: nepieciešamo jaudu, parocīgumu, lietošanas biežumu, funkcionalitāti, izturību, nodrošināto garantijas laiku,ražotāja uzticamību, kā arī citus.

Elektroinstrumenti tiek iedalīti divās grupās, proti, sadzīves un profesionālajos elektroinstrumentos. Ikdienišķām vajadzībām paredzētos jeb sadzīves instrumentus izmanto dažāda tipa vienkāršiem remontdarbiem mājas apstākļos. Šī tipa elektroinstrumentu cena ir pieejama ikvienam, tie ir kompakti un vienkārši, kā arī ērti lietojami remontdarbu veikšanai mājoklī, garāžā, dārzā vai citur. Profesionālie instrumenti, kas ir jaudīgāki, ergonomiskāki, izturīgāki un tehniski komplicētāki, paredzēti plašākiem remontdarbiem, montāžas darbiem, kā arī cita tipa sarežģītākiem uzdevumiem. Profesionālo elektroinstrumentu izmaksas, ņemot vērā to funkcijas, attiecīgi ir lielākas.

Ņemot vērā veicamo darbu raksturu un vajadzības, mūsdienās iespējams atrast atbilstošu aprīkojumu un iekārtas dažādās cenu kategorijās. Sadzīves un profesionālie elektroinstrumenti kā, piemēram, urbjmašīnas, skrūvmašīnas, ēveles, frēzmašīnas, uzgriežņu atslēgas, slīpmašīnas, perforatori, un dažādi to piederumi iegādājami SIA "Tekateh" "Mājai un būvei". Uzņēmuma produkcijas klāstā pārstāvēti divi visā pasaulē ļoti populāri ražotāji: sadzīves elektroinstrumentu zīmols DWT Tools un profesionālo elektroinstrumentu zīmols Crown Professional, norošinot plašu augstas kvalitātes elektrisko instrumentu sortimentu.

Lasīt vairāk: www.tekateh.lv

Crown Professional elektroinstrumenti

Daži varbūt jautās: Kāpēc pirkt dārgāku profesionālu elektroinstrumentu, ja uz pusi lētāk var iegādāties instrumentu ar līdzīgām vai tām pašām funkcijām, kas nav zīmola ražojums? Daļa no šī apgalvojuma patiesība, jo instrumentus var iegādāties par divreiz zemākam izmaksām, taču tas arī viss. Turklāt noteikti jāņem vērā veicamā darba specifika un intensitāte. Ir seši galvenie iemesli, kāpēc iegādāties profesionālu elektroinstrumentu, un tie ir: funkcionalitāte, materiāls, efektivitāte, drošība, uzticamība un laika ietaupījums. Pie tādiem pieder arī Crown Professional elektroinstrumenti, kas tiek izgatavoti, pateicoties 1500 profesionāļu komandai no visas pasaules – rūpnīcu darbiniekiem, menedžeriem un tirdzniecības sadarbības partneriem, kas sniedz klientiem izcilu servisu. Crown Professional pieder plaša produkcijas noliktava, no kuras tiek veikta piegāde produkcijas pasūtītājiem visā pasaulē.

Pateicoties savai kvalitātei un uzticamībai, Crown Professional elektroinstrumenti pelnīti iemantojuši milzīgu uzticību profesionāļu lokā. Uzņēmums ražo elektroinstrumentus ļoti plašā klāstā, – ik gadu teju četru miljonu vienību apmērā –, gan akumulatora instrumentus, gan elektroinstrumentus. Papildus tādām pieprasītām vienībām kā, piemēram, urbmašīnas, slīpmašīnas, ēveles vai ripzāģi, Crown Professional ražo arī akumulatora lukturus, augstspiediena tīrītājus, metināšanas iekārtas, gaisa kompresorus, pulverizatorus, frēzmašīnas un citus instrumentus, iekārtas un to aksesuārus – visu, kas nepieciešams prasīgam profesionālim ātra, droša, kvalitatīva un efektīva darba izpildei.

Elektroinstrumenti, ņemot vērā to dažādo pielietojumu gan nelielu remontdarbu veikšanai mājsaimniecībās, gan darbam profesionāli, ir kļuvuši par nepieciešamību gandrīz ikvienam. Crown Professional elektroinstrumenti ir iegādājami arī Latvijā, pie SIA "Tekateh" – produkcijas oficiālā dīlera un izplatītāja Latvijā un pieredzējuša vairumtirdzniecības uzņēmuma. "Tekateh" piedāvā plašu produkcijas klāstu mājai, dārzam un būvniecībai, kurā, neskaitot elektroinstrumentus, ietilpst arī apdares materiāli, būvmateriāli, logu un durvju furnitūra, kā arī elektromateriāli.

Lasīt vairāk: www.tekateh.lv

DWT elektroinstrumenti

Kvalitatīvi instrumenti spēj uzlabot produktivitāti, darba kvalitāti, kā arī krietni ietaupīt tik dārgo laiku – tas nozīmē, ka nepieciešamība pēc uzticama elektroinstrumenta nav tikai profesionāļiem. Tieši šī iemesla dēļ DWT elektroinstrumenti jau ilgi ir iecienīti dažāda tipa patērētāju vidū visā pasaulē, gan pateicoties to pieejamībai, kvalitātei un drošumam, gan funkcionalitātei. Zīmols piedāvā ļoti plašu elektroinstrumentu klāstu – urbjmašīnas un skrūvmašīnas, celtniecības fēnus, figūrzāģus, celtniecības mikserus, akumulatora perforatorus, rokas ripzāģus, slīpmašīnas/birstes, zobenzāģus, elektriskās ēveles, kā arī cita veida instrumentus un to piederumus.

Ja iespējams, ir ieteicams pieturēties pie viena uzticama zīmola – lielākā daļa elektroinstrumentu ražotāju piedāvā akumulatorus un dažādus to aksesuārus, kas ir saderīgi ar citiem to instrumentiem, kas var palīdzēt ietaupīt naudu ilgtermiņā. DWT elektroinstrumenti arī šajā aspektā ir teicams risinājums, jo katru gadu plašais instrumentu un piederumu klāsts, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un inovācijām, tiek papildināts ar jaunu produkciju, tādējādi sniedzot plašākas izvēles iespējas visiem, kam nepieciešami kvalitatīvi, droši un uzticami elektroinstrumenti, kas nepievils.

Ņemot to vērā, DWT velta īpaši stingru uzmanību noteiktajiem kvalitātes standartiem, proti, ikkatrs elektroinstruments izgatavošanas noslēdzošajā posmā tiek rūpīgi testēts, lai novērstu brāķa rašanās iespējamību. DWT turklāt piedāvā elektroinstrumentu apkopi un remontu, kā arī sniedz lielisku tehnisko atbalstu, kas tiek nodrošināts arī pēc iegādātā produkta garantijas termiņa beigām, vairāk nekā 500 servisa centros visā pasaulē. Lai kādi DWT elektroinstrumenti būtu nepieciešami, tie visi iegādājami SIA "Tekateh" vairumtirdzniecības "Mājai un būvei" sortimentā. SIA "Tekateh" jau ilgus gadus darbojas kā DWT Tools oficiālais produkcijas izplatītājs Latvijā.

Lasīt vairāk: www.tekateh.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)