"UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Valdis Vasiļevskis

"UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kompānijas līdzšinējais valdes loceklis Valdis Vasiļevskis, liecina "Firmas.lv" informācija.

Rīga, 30.janv., LETA. "UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kompānijas līdzšinējais valdes loceklis Valdis Vasiļevskis, liecina "Firmas.lv" informācija.

Šobrīd "UniCredit Leasing" valdē strādā arī Laimons Belicks (Laimonas Belickas) un Veronika Tomasoni (Veronica Tomasoni).

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad janvāra vidū darbu "UniCredit Leasing" atstāja līdzšinējais kompānijas valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Belezjaks, kurš bija kompānijas vadītājs kopš 2009.gada maija.

"Pavadīju "UniCredit" 20 gadus, no tiem 11 kā valdes priekšsēdētājs, un man ir liels gandarījums par paveikto darbu un par sasniegumiem, kurus mēs kopā ar komandu esam guvuši," pēc amata atstāšanas aģentūrai LETA pauda Belezjaks.

Vienlaikus viņš norādīja, ka par tālākajiem plāniem vēl ir pāragri runāt, taču piebilda, ka joprojām turpina vadīt Latvijas Līzinga devēju asociāciju.

Tāpat ziņots, ka banka "Citadele" ir noslēgusi līgumu ar Itālijas "UniCredit S.p.A." par "UniCredit Leasing" līzinga operāciju iegādi Baltijā. Banka "Citadele" iegādāsies 100% SIA "UniCredit Leasing", kas strādā ar filiālēm Lietuvā un Igaunijā, kapitāldaļu, kā arī tai piederošo meitasuzņēmumu SIA "UniCredit Insurance Broker", kurai ir filiāle Igaunijā. Plānots, ka pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas darījums noslēgsies šogad pirmajā ceturksnī.

Bankā iepriekš norādīja, ka "UniCredit Leasing" līzinga portfeļa Baltijas valstīs pārņemšana atbilst bankas "Citadele" ilgtermiņa mērķim kļūt par finanšu pakalpojumu sniegšanas privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem līderi Baltijas valstīs. 

2018.gadā "UniCredit Leasing" apgrozījums bija 24,891 miljons eiro, bet kompānijas peļņa bija 10,715 miljoni eiro.

"UniCredit Leasing" Latvijā darbojas kopš 1999.gada.