Banner 980x90

"UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Belezjaks atstājis amatu

Amatu atstājis līzinga kompānijas "UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Belezjaks, liecina "Firmas.lv" informācija.

Rīga, 16.janv., LETA. Amatu atstājis līzinga kompānijas "UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Belezjaks, liecina "Firmas.lv" informācija. Belezjaks bija "UniCredit Leasing" valdes priekšsēdētājs kopš 2009.gada maija. Tādējādi šobrīd "UniCredit Leasing" valdē strādā trīs valdes locekļi - Valdis Vasiļevskis, Laimons Belicks (Laimonas Belickas) un Veronika Tomasoni (Veronica Tomasoni). Jau vēstīts, ka banka "Citadele" ir noslēgusi līgumu ar Itālijas "UniCredit S.p.A." par "UniCredit Leasing" līzinga operāciju iegādi Baltijā. Banka "Citadele" iegādāsies 100% SIA "UniCredit Leasing", kas strādā ar filiālēm Lietuvā un Igaunijā, kapitāldaļu, kā arī tai piederošo meitasuzņēmumu SIA "UniCredit Insurance Broker", kurai ir filiāle Igaunijā. Darījuma summa netiek izpausta. Bankā iepriekš norādīja, ka "UniCredit Leasing" līzinga portfeļa Baltijas valstīs pārņemšana atbilst bankas "Citadele" ilgtermiņa mērķim kļūt par finanšu pakalpojumu sniegšanas privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem līderi Baltijas valstīs. Plānots, ka pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas darījums noslēgsies šogad pirmajā ceturksnī.  2018.gadā "UniCredit Leasing" apgrozījums bija 24,891 miljons eiro, bet kompānijas peļņa bija 10,715 miljoni eiro. "UniCredit Leasing" Latvijā darbojas kopš 1999.gada. Pēc aktīvu apmēra banka "Citadele" 2019.gada septembra beigās bija ceturtā lielākā banka Latvijā. Bankas "Citadele" galvenais birojs ir Latvijā ar filiālēm Lietuvā un Igaunijā, kā arī bankai ir meitasbanka Šveicē.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)