Banner 980x90

Uz rekonstrukcijas laiku slēgti divi "Elkor" veikali Brīvības bulvārī

Foto: Ieva Čīka/ LETA
Foto: Foto: Ieva Čīka/ LETA

Uz rekonstrukcijas laiku slēgti "Elkor Kids" un "Elkor Tehnika" veikali, kas atrodas Rīgā, Brīvības bulvārī, aģentūrai LETA apstiprināja "Elkor" pārstāve Dzintra Krūze.

Abi veikali slēgti šī gada 2.janvārī.

Krūze stāsta, ka patlaban notiek veikalu rekonstrukcija, bet šī gada martā durvis vērs jaunie veikali. Sīkāku informāciju "Elkor" pārstāvji sniegs neilgi pirms veikalu atvēršanas.

Kā ziņots, 2014.gadā ievērojami sarukusi mazumtirdzniecības veikalu tīkla "Elkor" operatora SIA ETG peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmums 2014.gadā nopelnīja 57 740 eiro, bet 2013.gadā peļņa bija 973 878 eiro. Savukārt uzņēmuma apgrozījums 2014.gadā bija 55,02 miljoni eiro, kas ir par 2% mazāk nekā 2013.gadā, kad apgrozījums bija 56,6 miljoni eiro.

"Elkor" mazumtirdzniecības tīkla veikali piedāvā elektronikas preces, apģērbus un apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem, preces sportam un tūrismam, bērnu preces, pārtiku, interjera priekšmetus. Tāpat uzņēmums sniedz tehnikas servisa un apkopes pakalpojumus.

SIA ETG dibināta 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 276 042 eiro. ETG vienīgais īpašnieks ir Aleksandrs Popovs.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu