Uzņēmuma "Wesemann" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 71,8%

Uzņēmums "Wesemann" finanšu gadā no 2018.gada 1.oktobrim līdz 2019.gada 30.septembrim strādāja ar 13,244 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 71,8% vairāk nekā finanšu gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 9,4% - līdz 152 471 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Rīga, 29.janv., LETA. Uzņēmums "Wesemann" finanšu gadā no 2018.gada 1.oktobrim līdz 2019.gada 30.septembrim strādāja ar 13,244 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 71,8% vairāk nekā finanšu gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 9,4% - līdz 152 471 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2019.gadā kompānijas paveikto būvdarbu apmērs palielinājās par 70%, kompānija veica būvdarbus saskaņā ar iepriekšējā gadā noslēgtajiem būvlīgumiem. Lielāko apgrozījumu kompānija sasniedza ārējā ūdensvada un kanalizācijas, kā arī siltumtrašu būvniecības darbos.

Pērn būtiski palielinājās arī darbu apmēri Lietuvā, kur tika rekonstruēti vairāk nekā 3000 metru maģistrālo siltumtīklu. Siltumenerģijas ražošana un realizācija notika plānotajos apmēros.

"Wesemann" vadība norāda, ka noslēgtie līgumi nākošajam gadam ir nodrošināti ar darbaspēku un materiāli tehniskajiem resursiem, kas ļauj plānot ritmisku darbu un stabilu finanšu plūsmu.

Komentējot turpmākās attīstības ieceres, "Wesemann" vadība norāda, ka kompānija turpinās piedalīties iepirkumos, kuri saistīti ar ārējo un iekšējo inženierkomunikāciju būvniecību. Liela uzmanība papildus tiks pievērsta tirgus apgūšanai ārpus Latvijas. Ņemot vērā pozitīvos iepriekšējā gada rezultātus, iecerēts turpināt siltumtrašu rekonstrukciju Lietuvā.

"Wesemann" vadības ziņojumā atzīmēts, ka būvniecības apmēru palielināšanos Zviedrijā, daļa kompānijas tiks nodarbināti meitas uzņēmumu "Energy Stream" darbam Zviedrijā.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka finanšu gadā no 2017.gada 1.oktobra līdz 2018.gada 30.septembrim strādāja ar 7,709 miljonu eiro apgrozījumu un 168 222 eiro peļņu.

"Wesemann" ir reģistrēts 1993.gadā un tā galvenais darbības virziens ir siltumapgādes, apkures, ventilācijas un gāzes objektu projektēšana, montāža un ekspluatācija, kā arī to garantijas un pēcgarantijas apkalpošana, tāpat arī uzņēmums nodarbojas ar inženiertīklu būvniecību, siltumenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir Ivars Paurs un Kristīne Papinova.