Banner 980x90

Vārti jūsu garāžas drošībai

Īpašuma drošība ir viens no aspektiem, par ko būtu nepieciešams parūpēties ikvienam saimniekam. Jo svarīgi, lai gan mēs paši, gan ģimene, kā arī mums piederošais īpašums būtu drošībā un pasargāti. Viens no elementiem, kas ļauj parūpēties par sava īpašuma drošību, ir garāžas vārti, jo tieši garāža ir viens no garnadžu iecienītākajiem mērķiem. Tā kā vārti ir ilgtermiņa ieguldījums, kas nodrošina ne tikai to, ka īpašums ir drošībā, bet arī labi izskatās, ieteicams tos izvēlēties uzticamus un kvalitatīvus. 

Mūsdienīgi vārti ir pieejami pašmāju ražotāja “RIPO International” produktu klāstā.

Vārti garāžai vai piemājas ēkām

Garāžā un piemājas ēkās ļoti bieži tiek uzglabātas dažādas vērtīgas lietas, kam citur mājoklī vietu atrast neizdodas. Tās ir, piemēram, dārza tehnika, velosipēdi, sporta aprīkojums un daudz kas cits. Tieši šī iemesla dēļ garāža ir zagļu iecienīts mērķis. Tāpēc, lai parūpētos par sava īpašuma drošību, ieteicams garāžu aprīkot ar uzticamiem vārtiem.

  • Garāžas vārti
    “RIPO International” produktu klāstā ir pieejami paceļamie, veramie, kā arī ruļļu garāžas vārti, tāpēc ikvienam klientam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Paceļamie vārti ir lieliska izvēle, kas papildu drošībai sniedz arī vairākus citus ieguvumus. Atveroties tie paceļas pie griestiem, līdz ar to nav jāsatraucas par brīvu laukumu garāžas priekšā. Kā arī tos ir iespējams aprīkot ar automātisko vēršanās sistēmu, kas rada papildu ērtību un ietaupa laiku. Veramie vārti savukārt ir klasiskāka un ekonomiska izvēle, kam nepieciešama manuāla vēršana. Tie lieliski iederas teju jebkurā arhitektūrā, ir vienkārši un uzticami. Abi šo vārtu veidi ir izgatavoti no izturīgiem un ilgmūžīgiem paneļiem ar siltumizolējošu pildījumu. Taču ruļļu vārti ir parocīgs risinājums gadījumos, kad ir vēlme izbaudīt paceļamo vārtu priekšrocības, taču ierobežojumu dēļ telpā, piemēram, zemi griesti, tos uzstādīt nav iespējams. Šī iemesla dēļ ruļļveida vārtus uzstāda, izvietojot vērtnes ietīšanas mehānismu ārpus ēkas.
  • Paceļamie sekciju vārti
    Paceļamie sekciju vārti ir labs risinājums, lai garāžu, piebūvi vai citu piemājas ēku norobežotu un pasargātu no nepiederošām personām. Šiem vārtiem, kā jau paceļamajiem vārtiem, nav nepieciešama papildu vēršanās laukuma zona, jo tie veras uz augšu, un atvērtā stāvoklī vārti novietojas pie griestiem. Standarta komplektācijā visi RIPO paceļamie vārti ir aprīkoti ar aizbīdni, kas droši fiksējas vārtu rāmī, tādējādi nodrošinot piekļuvi tikai piederošām personām. Turklāt sekciju vārtu konstrukciju iespējams papildināt gan ar logiem, gan durvīm, tādā veidā garāžai nodrošinot papildu gaismas avotu un ērtu piekļuvi.

 

Visi vārtu veidi ir pieejami dažādās krāsu variācijās, tādēļ ikviens var atrast savai gaumei un īpašuma kopējai arhitektūrai piemērotāko risinājumu.

Kāpēc izvēlēties “RIPO International” vārtus

Pašmāju uzņēmums “RIPO International” vārtu ražošanas nozarē darbojas jau vairākas desmitgades, kuru laikā izaudzis par spēcīgu uzņēmumu, kas tiek augsti novērtēts arī starptautiskā tirgū. Kāpēc savas garāžas drošību uzticēt tieši šim ražotājam un vārtus iegādāties pie “RIPO International”?

  • Ražotājs nodrošina individuālus vārtu parametrus un komplektāciju katrai izmantošanas situācijai.
  • Veic pilnu servisu, tostarp konsultē, ražo, uzstāda un apkalpo.
  • Izmanto tikai augstas kvalitātes izejmateriālus.
  • Uzņēmuma komandā strādā pieredzes bagāti un profesionāli meistari.

 

Vairāk par “RIPO International” vārtiem varat uzzināt ražotāja mājaslapā ripointernational.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)