Banner 980x90

Profesionāls KOI® apģērbs – komforta garants medicīnas un skaistumkopšanas darbiniekiem

Medicīniskais apģērbs vairs nav tikai balts halāts. Mūsdienīgam medicīniskajam apģērbam jābūt modernam un funkcionālam, vienlaikus saglabājot profesionālu izskatu – šādu apģērbu medicīnas un skaistumkopšanas darbiniekiem piedāvā Prāna Ko.

Medicīniskais apģērbs vairs nav tikai balts halāts. Mūsdienīgam profesionālajam medicīniskajam apģērbam jābūt modernam un funkcionālam, vienlaikus saglabājot profesionālu izskatu. Galvenās prasības medicīniskajam apģērbam: tam jābūt ērtam, praktiskam, gaumīgam un viegli kopjamam.  

Kādreiz, runājot par medicīnas apģērbu, modes tendences sevišķi netika ņemtas vērā. Nereti medicīnas apģērbs bija zilā krāsā vai netīrā zaļā nokrāsā un tika izgatavots no auduma, kas atgādināja galdautu. Apģērbs bija neērts, slikti piegulēja ķermenim un ierobežoja kustību, traucējot pildīt profesionālos pienākumus.

Ērtu un funkcionālu apģērbu īpaši novērtē medicīnas un skaistumkopšanas nozares darbinieki, kas garās darba stundas pavada kājās vai sēžot.

KOI® – profesionāls, ekskluzīvs, moderns un inovatīvs medicīnas apģērbs no ASV, kurā svarīga ir katra detaļa.

KOI® zīmola pamatlicēja Keitija Pētersone 2006. gadā sāka ražot medicīnas apģērbu ar inovatīvu dizainu, un, laikam ejot, KOI® kļuva par mūsdienīgu uzņēmumu, kura mazumtirgotāju tīklā ietilpst vairāk nekā 1000 mazumtirdzniecības vietu ASV un visā pasaulē. Kopš 2018. gada KOI® medicīnas apģērbs ir pieejams arī Baltijas valstu pircējiem caur oficiālu izplatītāju Prāna Ko, kas Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 26 gadus.

Kas padara KOI® apģērbu tik īpašu?

Apģērba ražošanā tiek izmantoti mūsdienu augstākās klases materiāli, kuri padara apģērbu:

 • elastīgu,
 • viegli kopjamu,
 • nodilumizturīgu,
 • neburzīgu,
 • vieglu un gaisu caurlaidīgu,
 • izvada no ķermeņa lieko mitrumu uz ārpusi, saglabājot ādu sausu.

Valkājot KOI® apģērbu, jūs pārsteigs tā ērtums, ko nodrošina elastīgais audums, sniedzot maksimālu kustības brīvību. Apģērbs nedeformēsies un nesarausies, līdz ar to kalpos ilgāk.

Jūs pārsteigs tā ērtums, ko nodrošina elastīgais audums, sniedzot maksimālu kustības brīvību.

KOI® DETAĻĀS 

KOI® dizainam iedvesma smelta no dabas. KOI® dizains izceļas ar tā spilgtajām krāsām un krāšņajiem zīmējumiem, kā arī citiem pievilcīgiem dizaina elementiem.

Zīmols nepārtraukti analizē jaunākās tendences, lai katra jaunā kolekcija būtu vēl ērtāka, skaistāka un inovatīvāka.

Formu un faktūru papildina modernu aksesuāru dažādība:

 • dažādu izmēru kabatas, kas nepieciešamas dažnedažādu aksesuāru glabāšanai,
 • auklas, ar kuru palīdzību var regulēt bikšu vidukli,
 • papildu nodalījumi rakstāmpiederumiem,
 • eleganti rāvējslēdzēji, pogas un spiedpogas,
 • dekoratīvas apmales,
 • cilpa ID kartei.

Eleganti izgriezumi, kontrastējošas krāsas vai tekstūras ielaidumi, siluetu izceļošas iešuves un reljefi bagātinās apģērba siluetu.

KOI® PLANET (One tree planted fonds) 

 


KOI® ar lielu prieku atbalsta starptautiskas iniciatīvas, tādas kā One tree planted, kuru galvenais uzdevums ir aizsargāt bioloģisko daudzveidību un palīdzēt atjaunot mežus visā pasaulē. Pateicoties šai sadarbībai, tika izveidota KOI® Planet kolekcija, kurā apģērbs tiek šūts no pārstrādātām šķiedrām.

Par katru pārdotu KOI® Planet kolekcijas apģērba gabalu tiks iestādīts VIENS KOKS. Pateicoties šai iniciatīvai, mēs visi kopā varam palīdzēt mūsu planētai elpot!

 

KOI® īpašie modeļi

Arī starp profesionāliem medicīnas apģērbiem ir savi īpašie modeļi – tādi kā Stretch Liv krekls

Stretch Liv apvieno kokvilnas maigumu un elpojamību ar poliestera izturību un vieglo kopšanu. Radīts, lai sniegtu kustības brīvību un kokvilnas mīkstumu. Šī krekla sastāvā ir 36% kokvilnas un 64% poliestera. Kad apģērba sastāvā ir 100% kokvilna, audums ļoti krunkojas un tam nepieciešama rūpīga gludināšana. Medicīniskajam apģērbam nepieciešami jaukti audumi, lai neveidotos krunkas un tas būtu viegli kopjams.

 


Pateicoties KOI® komandas kopdarbam, kurā ir iesaistīti speciālisti, konstruktori un dizaineri, apģērbu izstrādātie modeļi tiek pārdomāti vizuāli, tehnoloģiski un funkcionāli, radot ekskluzīvu un inovatīvu medicīnas apģērbu. 

Sīkāku informāciju par KOI® apģērbiem un to iegādes iespējām meklējiet oficiālajā mājaslapā www.koibaltic.com vai KOI® zīmola oficiālā izplatītāja mājaslapā www.prana-ko.lv.

Tāpat uzdot interesējošos jautājumus iespējams, zvanot pa tālruni (+371) 28376964, (+371) 67609712 vai rakstot uz info@koibaltic.com.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)