Banner 980x90

Skandināvijas kvalitāte jūsu veselībai un aprūpei

Urīna nesaturēšana skar ļoti daudzus cilvēkus neatkarīgi no dzimuma un vispārējā veselības stāvokļa, tā rada diskomfortu un satraukumu. Prāna Ko ir ekskluzīvs Abena urīna nesaturēšanas preču izplatītājs Latvijā. Piedāvājumā ir plašs urīna nesaturēšanas produktu sortiments, dažādiem nesaturēšanas veidiem.
Profesionālas rūpes par gulošiem cilvēkiem un cilvēkiem ar nesaturēšanu
Urīna nesaturēšana skar ļoti daudzus cilvēkus neatkarīgi no dzimuma un vispārējā veselības stāvokļa. Lai gan pati par sevi tā nav uzskatāma par slimību, drīzāk par simptomu dažādām infekcijām un slimībām, tā rada diskomfortu un satraukumu. Tā var apgrūtināt cilvēka sociālo dzīvi, mazināt darba spējas, radīt stresu un depresiju.
 
Ar urīna nesaturēšanu saskaras no 4% līdz 8% pasaules iedzīvotāju vai gandrīz 400 miljonus cilvēku visā pasaulē. (*GFI)
Abena ir higiēnas preču zīmols no Dānijas, kuram ir vairāk nekā 65 gadu pieredze. Abena pārstāv savu produkciju 80 valstīs visā pasaulē. 

Prāna Ko ir ekskluzīvs Abena urīna nesaturēšanas preču izplatītājs Latvijā. Piedāvājumā ir plašs urīna nesaturēšanas produktu sortiments, dažādiem nesaturēšanas veidiem: uroloģiski ieliktnīši vīriešiem un sievietēm, anatomiski pielāgotas paketes, autiņbikses, elastīga fiksējoša apakšveļa, higiēniskie mazgājamie palagi ar absorbējošo virsmu un profesionāli ādas kopšanas līdzekļi. 

Visi produkti ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu komfortu un aizsardzību, turklāt dažādas absorbcijas pakāpes apmierina patērētāju individuālās prasības. Nodrošina pilnīgu komforta un drošības sajūtu cilvēkiem ar urīna nesaturēšanu. Neizraisa alerģiju – to droši var lietot cilvēki ar astmu (Astma-Allergy Denmark). Visiem izstrādājumiem tiek veikti dermatoloģiski testi un kvalitātes kontrole. 
 
Abena zīmolam uzticas miljoniem cilvēku!
 


Abena urīna nesaturēšanas izstrādājumi
Visi Abena izstrādājumi ir izstrādāti aizsardzībai pret tecēšanu, sausuma sajūtu, komfortam un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Plašs izmēru klāsts un produkcijas uzsūkšanas dažāda pakāpe apmierina patērētāja individuālās prasības. Labi pārdomāti, augstas kvalitātes un efektivitātes individuālie risinājumi gultas aprūpei. Abena piedāvā pilnu nesaturēšanas problēmu risinājumu spektru. Pateicoties Abena produkcijai, cilvēks var dzīvot pilnvērtīgu un aktīvu dzīvi, nebaidoties no diskomforta un noplūdēm!

Vairāk informācijas: https://saite.lv/VWhNl

Abena sortimentā:
• biksītes, autiņi un ieliktnīši sievietēm, vīriešiem,
• uzsūcošās biksītes pusaudžiem,
• absorbējoši vienreizējie un mazgājamie paladziņi,
• vienreizējā apakšveļa un gultas veļa,
• ķermeņa un matu EKO kopšanas līdzekļi,
• ārstējošās ziedes.

Abena un apkārtējā vide
Skandināvijas veselības aprūpes izstrādājumi kļūst arvien populārāki, un ECO marķējums nav tikai veltījums modei, bet gan dzīvesveids.
Viena no būtiskākajām Abena pamatvērtībām ir ne tikai produktu kvalitāte, bet arī videi draudzīga produkcijas ražošana ar atbildību pret planētas resursu izmantošanu. 

Abena ir kļuvusi par pirmo urīna nesaturēšanas preču ražotāju, kura produkcija atzīmēta ar Skandināvijas ekomarķējumu Nordic Eco-Label, kas garantē ekoloģisku produktu, šo preču atbilstību stingriem ražošanas, patēriņa un utilizācijas noteikumiem.

Valsts kompensējamās biksītes un autiņbiksītes
Ļoti svarīgs aspekts ir tas, ka 10 Abena urīna nesaturēšanas pozīcijas ir iekļautas valsts kompensējamo medicīnas ierīču sarakstā. 
Regulāra nepieciešamība lietot urīna nesaturēšanas izstrādājumus ir liels finansiālais slogs. Iespēja izmantot preces no valsts kompensējama medicīnas ierīču saraksta ir liels atspaids. 
 
Abena piedāvā tik tiešām būtisku palīdzību, kā KOMPENSĒJAMAS ABENA ABRI FLEX Uzsūcošās biksītes / ABENA ABRI FORM autiņbiksītes: https://saite.lv/fCM9v

Abena ādas kopšanas izstrādājumi
Āda aizsargā ķermeni no infekcijām. Pareiza ādas kopšanas un higiēnas kārtība ir būtiska visa ķermeņa veselībai. Abena ādas kopšanas produktus ir izstrādājuši eksperti, lai nodrošinātu maigu un veselīgu aprūpi. Visiem izstrādājumiem tiek veikti dermatoloģiski testi un kvalitātes kontrole. 
 
Abena zīmolam ir 4 profesionālas ādas kopšanas produktu līnijas:
Pelēkā līnija – ārstējošās ziedes ādas atjaunošanai un ārstēšanai;
Zaļā līnija – ādas kopšanas līdzekļi lietošanai bez ūdens. Kopšanas sērija guļošu cilvēku un cilvēku ar urīna nesaturēšanu;
Zilā līnija – līdzekļi īpaši sausai un jūtīgai ādas kopšanai;
Dzeltenā līnija – barojoši un mitrinoši krēmi un losjoni. 

Ikviens varēs piemeklēt vajadzīgo no plaša produktu klāsta, kas būs piemērots tieši viņu ādai. Šie produkti būs ideāli piemēroti tiem, kas rūpējas par dabu un kuriem ļoti svarīgi, lai kosmētikai būtu ECO marķējums, bez krāsvielām un smaržvielām, ar dabīgām sastāvdaļām. To droši var lietot cilvēki ar alerģiju un astmu (Astma-Allergy Denmark). Visi izstrādājumi  dermatoloģiski testēti.

Vairāk informācijas: https://saite.lv/Gt5Z8
 
Abena izstrādājumi urīna nesaturēšanai palīdz cilvēkiem justies droši, sausi un nejust nepatīkamo urīna smaku. Ilgtermiņa risinājumi urīna nesaturēšanai un noplūdēm, dienā un naktī.

Uzņēmums "Prāna Ko" Latvijas tirgū veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmums sadarbojas ar spēcīgiem zīmoliem un, pateicoties tiem, var sniegt saviem klientiem augstas kvalitātes saimniecības un higiēnas preces, medicīnas aprūpes preces,  profesionālus uzkopšanas līdzekļus, inventāru, darba apģērbus un apavus.

Sīkāku informāciju par Abena un tās iegādes iespējām meklējiet mājaslapā www.abena.lv, www.prana-ko.lv. Tāpat uzdot interesējošos jautājumus iespējams, zvanot pa tālruni +371 24 664 199 (Abena), +371 67609700, prana@prana-ko.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)