Afiša

Komēdija Laimīgā iespēja / Комедия Удачный шанс, Rīgas Kongresu nams

Komēdija Laimīgā iespēja / Комедия Удачный шанс, Rīgas Kongresu nams
Komēdija Laimīgā iespēja / Комедия Удачный шанс, Rīgas Kongresu nams
KUR
KAD
Sestdiena, 15. septembris, 2018 19:00 - 21:20
Kompānija Parter.lv rudens sezonu atklāj ar jaunu un pazīstamu aktieru zvaigznāju. 15. septembrī Rīgas Kongresu namā notiks komēdijas “Laimīgā iespēja jeb vieta starp zvaigznēm” pirmizrāde, kuru piedāvā Georgijs Martirosjans, Sergejs Koļesņikovs, Anna Terehova, Darja Jurskaja, Anastasija Platonova, Iļja Bļednijs un Olga Turajeva.

“Ne īpaši jauna, pazīstama aktrise spēlē teātrī un arvien biežāk pamana, ka kļūst grūti valdīt pār sevi publikas priekšā gadījumos, kad jāiejūtas ievērojami jaunāku varoņu tēlos. Tomēr viņa turas un neatļaujas par to īdēt. Tieši otrādi. Pat saprotot, ka jaunību atgriezt nav iespējams, Margo ir tieša, atvērta un ne ar vienu nespēlējas… Neskatoties uz ķildīgo raksturu, viņai ir uzticami draugi, kas viņu saprot (kaut arī dažkārt tiem rodas vēlēšanās nedaudz iedunkāt nenosvērto būtni). Viņai ir arī mīļotais cilvēks, kas vēlas viņu apprecēt, bet…. Sieviete pagaidām ir apmierināta ar to, ka viņš vispār ir… Un vēl viesizrādes, pielūdzēji, kritiķi, labvēļi un nelabvēļi… Vārdu sakot, tāda ir slavenību dzīve… Jaunās un spilgtās sāncenses parādīšanās, pārvērtīs šo bohēmisko dzīvi kaislību murskulī. Jo jaunā ”zvaigzne” izmanto jebkuras metodes, lai sasniegtu savu mērķi - pārkāpj cilvēcisku un tikumisku attiecību pamatprincipus, lai no nepazīstamas iesācējas kļūtu par Brodveja zvaigzni.”

Izrādi “Laimīgā iespēja jeb vieta starp zvaigznēm” ir tulkojis un rediģējis pazīstamais krievu rakstnieks – satīriķis, scenārists un dramaturgs Mihails Mišins. Oriģinālā Mērijas Orras izrāde “Ievas gudrība” ar lieliem panākumiem izrādīta uz Brodvejas skatuves Ņujorkā. Tās Holivudas ekranizējumā, vienā no pirmajām kino lomām, ir filmējusies Merilina Monro.
Pirkt biļeti: