Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Arkādijas parks

Arkādijas parks

Ojāra Vācieša iela 2B, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004
Komentāri
Arkādijas parka (dārza) pirmsākumi meklējami 19. gs. sākumā, kad šeit tika ierīkots privāts dārzs. Vēlāk to paplašināja un labiekārtoja ar ūdenskritumiem, tiltiņiem un ierīkoja jaunus celiņus. 
Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs 

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs 

Uzvaras bulvāris 2A, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1048
Komentāri
Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs atklāts 1997. gadā, bet jau pēc trīs gadiem tika atklāta muzeja halle, kurā izvietota ne tikai ekspozīcija, bet arī notiek dažādi pasākumi, koncerti un izstādes. 
Eduarda Smilģa Teātra muzejs

Eduarda Smilģa Teātra muzejs

Eduarda Smiļģa iela 37, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002
Komentāri
Eduarda Smilģa Teātra muzejs iekārtots režisora un Dailes teātra dibinātāja Eduarda Smiļģa (1886-1966) mājā Pārdaugavā. Ēka celta 20. gados atbilstoši E. Smiļģa iecerei, bet pēc ēkas atjaunošanas 1976. gadā tajā atvērts muzejs. 
Kalnciema kvartāls

Kalnciema kvartāls

Kalnciema Iela 35, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046
Komentāri
Kalnciema kvartāls ir Rīgas pilsētas daļa Kalnciema un Melnsila ielu krustojumā. Kalnciema kvartāls ir viens no Rīgas koka arhitektūras "trim vaļiem", kā arī vārti no lidostas uz Rīgu. Tas ir 19. gs. koka arhitektūras mantojums, kas veidots Rietumeiropas vēlīnā klasicisma stilā.
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca 

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca 

Pilsoņu iela 13, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002
Komentāri
Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca dibināta 1910. gadā, un tā ir Latvijas lielākā un nozīmīgākā ārstniecības iestāde. Slimnīcas celtniecību uzsāka gan Rīgas iedzīvotāju skaita pieauguma dēļ, gan tādēļ, ka pašvaldības slimnīcu bija nepieciešams izvietot Pārdaugavā (Jelgavas priekšpilsētā), kas ar Rīgas centru, Maskavas un Pēterburgas priekšpilsētām bija maz saistīta. 
Uzvaras parks 

Uzvaras parks 

Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1048
Komentāri
Uzvaras parks ir parks Rīgā, kuru ierobežo Ojāra Vācieša, Hermaņa iela, Aleksandra Grīna bulvāris, Uzvaras bulvāris un Raņķa dambis. Uzvaras parks ir 36,7 ha plašs un tā nozīme mūsdienās ir vērsta uz aktīvo atpūtu. 

Rezultāti kartē