Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Latvijas Zinātņu akadēmija

Latvijas Zinātņu akadēmija

Akadēmijas laukums 1, Rīga LV 1050
Komentāri
Latvijas Zinātņu akadēmijas ēka sākotnēji projektēta kā lauksaimniecības izglītības centrs un viesnīca, bet pēc celtniecības pabeigšanas nodota Zinātņu akadēmijas rīcībā. 
Svētā Jēzus luterāņu baznīca 

Svētā Jēzus luterāņu baznīca 

Elijas iela 18, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1050
Komentāri
Svētā Jēzus luterāņu baznīca ir lielākā koka celtne Latvijā un viena no lielākajām koka baznīcām Eiropā. Pašreizējais dievnams ir jau ceturtais šajā vietā, jo trīs iepriekšējie krituši par upuri kara liesmām, nopostīti līdz pamatiem. 
Rīgas Centrāltirgus 

Rīgas Centrāltirgus 

Nēģu iela 7, Rīga, LV-1050
Komentāri
Rīgas Centrāltirgus atklāts 1930. gadā, un ir viens no lielākajiem tirgiem Austrumeiropā. Centrāltirgus paviljoni sākotnēji būvēti Vaiņodē kā cepelīnu angāri, bet 1920. gadu beigās pārcelti uz galvaspilsētu jau tirgus vajadzībām. 
Spīķeru kvartāls 

Spīķeru kvartāls 

Maskavas iela 8, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1050
Komentāri
Spīķeru kvartāls ir ēku komplekss Rīgas Vēsturiskajā centrā, kas 1997. gadā iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Kopš 14. gs. Spīķeru kvartāls kalpoja par vietu kravas kuģu iekraušanai un izkraušanai, kā arī Spīķeros tika izmitinātas vairākas noliktavas (Hanf – Ambaren vai "kaņepju noliktava" vācu valodā). 
Zaķusalas televīzijas tornis

Zaķusalas televīzijas tornis

Zaķusalas krastmala 1, Rīga, LV-1050
Komentāri
Televīzijas tornis ir 368 metrus augsts un ir viens no 10 augstākajiem TV torņiem pasaulē. Skatu laukums Televīzijas tornī atrodas 97 metru augstumā, no kura var redzēt Rīgas centru, Pārdaugavu, Rīgas HES Salaspilī un labos laika apstākļos arī Rīgas jūras līci un kuģus tajā, Siguldas augstākos punktus. 

Rezultāti kartē