Afiša

VIVALDIANNO: Spoguļu pilsēta, Arēna Rīga

VIVALDIANNO: Spoguļu pilsēta, Arēna Rīga
VIVALDIANNO: Spoguļu pilsēta, Arēna Rīga
KUR
KAD
Sestdiena, 13. oktobris, 2018 19:00 - 21:00
VIVALDIANNO
ANTONIO VIVALDI MŪZIKAS IEDVESMOTA
3-D ILŪZIJA „SPOGUĻU PILSĒTA” ATKAL RĪGĀ

  Grandiozais šovs VIVALDIANNO, veltīts baroka laikmeta ģēnijam Antonio Vivaldi, kas jau reiz Rīgā piedzīvoja milzu panākumus, atkārtoti būs skatāms 2018. gada 13. oktobrī uz “Arēna Rīga” skatuves.

Interesentiem būs iespēja vēlreiz ienirt baroka laikmeta atmosfērā un izbaudīt krāšņo šovu, kurā Antonio Vivaldi dzīvesstāsts atklājas caur viņa klasiskajām kompozīcijām, kas emocionāli un mākslinieciski spilgti tiek apvienotas ar rokmūzikas elementiem un papildinātas ar 3D-video un ekspresīvu horeogrāfiju.

Šova producents ir Mihāls Dvoržaks, daudzu starptautisku godalgu laureāts, kas sadarbojies ar Pīteru Gabrielu, Hansu Cimmeru un citiem ievērojamiem komponistiem. Raksturojot „VIVALDIANNO. Spoguļu pilsētu” viņš saka: “Šis ir unikāls projekts, grandioza mēroga šovs. Tajā pārsteidz itin viss: kompozīcija, radošā komanda, jaunas, nestandarta idejas un, protams, lieliskā mūziķu plejāde, kas iedzīvina šovu!”

Solists vijolnieks Jaroslavs Svečeni ir koncertējis neskaitāmās valstīts un festivālos, kļuvis par pirmo čehu vijolnieku, kas noslēdzis līgumu ar „Sony Classical”, ieguvis vairākas starptautiskas godalgas, kā arī Čehijas Republikas Prezidenta zelta medaļu.

Libreta autors ir čehu scenārists un dramaturgs Tomāšs Belko. Vizuālo koncepciju izveidojis Kosuke Sugimoto, slavenais japāņu mākslinieks, multiplikators un režisors, kas ir ieguvis KANAZAWA Digital Creative Award 2012, YouTube Video Awards Japan 2009 un citas viņa nozarē nozīmīgas balvas.

2016. gada martā notika VIVALDIANNO pirmizrāde Rīgā, kas izraisīja ovācijas un atstāja neaizmirstamu, spilgtu iespaidu uz gandrīz diviem tūkstošiem skatītāju. Uz šo emociju viļņa esam nolēmuši sarīkot vēl vienu izrādi.

Nepalaidiet iespēju izbaudīt šo neparasto piedzīvojumu, kas kļuvis par vienu no pasaulē iecienītākajiem šoviem!

Uzvedums ieskaņots latviešu valodā kompānijā www.DigiMedia.lv
Vairāk informācijas: http://www.vivaldianno.cz/en
Fotogalerija: https://drive.google.com/open?id=0BxyeYDVG1FSsMVBJdVBkMHprcHc
Video: https://youtu.be/lwLmSNJseng

Papildus informācija: http://www.vivaldianno.com

Pirkt biļeti: