Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

AB Dambis 

AB Dambis 

Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1048
Komentāri
AB Dambis ir zemes strēle, kas iestiepusies Daugavas pašā vidū. Vasaras sezonā tā ir viena no pilsētnieku atpūtas vietām – uz AB dambja notiek dažādi pasākumi, darbojas kafejnīca un mākslas telpas. 
Peldošās galerijas "Noass" un "Betanovuss"

Peldošās galerijas "Noass" un "Betanovuss"

AB dambis 2, Rīga LV-1048
Komentāri
Laikmetīgā māksla mēdz apdzīvot visdažādākās vietas. Neparastu platformu dažādiem laikmetīgās mākslas projektiem piedāvā peldošās galerijas "Noass" un "Betanovuss" – divi debarkaderi, kas pietauvoti Rīgas centrā, Daugavas vidū pie AB dambja. 
Latvijas Universitātes botāniskais dārzs

Latvijas Universitātes botāniskais dārzs

Kandavas iela 2, Rīga, LV-1083
Komentāri
Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs atrodas Pārdaugavā – 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tas ir dibināts 1922.gadā. Tā 15 hektāru lielajā teritorijā ir siltumnīcas un āra kolekcijas ar aptuveni 6000 dažādu augu. 
Daugavgrīvas cietoksnis

Daugavgrīvas cietoksnis

Birzes iela 2, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1016
Komentāri
Dažu kilometru attālumā no Rīgas centra atrodas Daugavgrīvas cietoksnis. Seštūrainais 17. gadsimta cietoksnis ir piedzīvojis zviedru, Krievijas Impērijas un  PSRS Baltijas kara flotes vienības. 
Dzegužkalns

Dzegužkalns

Dzegužu iela 11, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1007
Komentāri
Dzegužkalns, saukts arī par Jēru kalnu, ir vienu kilometru gara un 0,3 kilometrus plata vaļņveida kāpa Rīgā. Tas ir augstākais Rīgas kalns, kas atrodas 28 metrus virs jūras līmeņa. Relatīvais augstums 16-18 metri. 
Nordeķu parks

Nordeķu parks

Buļļu iela 16, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1007
Komentāri
Nordeķu muižas parks atrodas starp Buļļu, Dagmāras, Lielezeres un Dzirciema ielām. Parka kopēja platība ir 3,6 ha. Nordeķu parks izveidojies blakus Nordeķu muižai. Pati muiža vēstures avotos pirmo reizi ir minēta jau 16. gs. Turpretim Nordeķu muižas parka izveide tiek datēta ar 18. gs. beigām vai 19. gs. sākumu. 

Rezultāti kartē